Lot No.: 905
Fotel w manierze wczesnego baroku
drewno czernione, rzeźbione, sztuczna skóra, tapicerowanie (uszkodzony od spodu); 107 x 60 x 64 cm.
Europa Zachodnia, XX w.
Europa Zachodnia, XX w.