Lot No.: 616
Dwie filiżanki dobierane
Niemcy, Bawaria, 2. ćw. XX w.
1. porcelana, złocenia, druk; filiżanka: 6 x 7 x 5 cm, spodek średnica: 10,8 cm;
sygn. na spodzie: "MITTERTEICH / Bavaria";
2. porcelana, złocenia, druk; filiżanka: 4,5 x 9,3 x 7,5 cm, spodek średnica: 12 cm;
sygn. na spodzie: "Zeh / Scherzer / BAVARIA / GERMANY" oraz numer "08105 / 49".
Niemcy, Bawaria, 2. ćw. XX w.