WŁOCŁAWEK
Lot No.: 604
Zestaw dobierany
fajans szkliwiony, farby naszkliwne.
2 poł. XX w.
fajans szkliwiony, farby naszkliwne;
wazonik: 14,5 x 9 x 9 cm; sygn. na spodzie zielenią podszkliwną: WŁOCŁAWEK / FAJANS / MADE IN POLAND; sygn. artystki: Wilczyńska Jadwiga;
podkówka: 10 x 9,5 cm.
2 poł. XX w.