David LAN-BAR / LANDBERG (1912-1987)
Lot No.: 355
Abstrakcja, 1979
olej, płótno; 61 x 38 cm;
sygn. l. d. nieczytelna;
olej, płótno; 61 x 38 cm;
sygn. l. d. nieczytelna;
sygn. i dat. na odwrocie: 79 / Lanbar / 1197;
odpryski malatury przy krawędzi.