Mieczysław LURCZYŃSKI (1907-1992)
Lot No.: 337
Drzewa
olej, płótno; 55 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.
sygn. p. d.: LURCZYŃSKI.