Grzegorz ŚMIGIELSKI (ur. 1960)
Lot No.: 16
Napięte cięciwy, 2000
olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;
olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. p. d.: GŚMIGIELSKI;
na odwrocie sygn. i dat.: GRZEGORZ ŚMIGIELSKI / "Napięte cięciwy" / maj 2000.