Kasper POCHWALSKI (1899-1971)
Lot No.: 8
Wieża, 1935
olej, sklejka; 35,5 x 25,5 cm;
sygn. l. d.: Kasper Pochwalski;
na odwrocie napis: "Tyniec" 1935 37 x 27 cm / ur. 1899 r. - 1971.".