Lot No.: 828
Szabla husarska wyższego oficera francuskiego, w pochwie
stal, mosiądz złocony, skóra; dł. 93 cm;
Francja, XVIII / XIX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
Francja, XVIII / XIX w.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł