Lot No.: 155

Artur KOLNIK (1890-1972)

Lot No.: 155

Żydowski skrzypek

litografia barwna, papier; 54 x 44,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. p. d.: Kolnik (ołówkiem)
estymacja: 1 600 - 2 000 zł