Lot No.: 154

Mojżesz KISLING (1891-1953)

Lot No.: 154

Ostrokrzew

litografia barwna, papier; 27,5 x 19 cm (wymiar kompozycji);
sygn. l. d.: Kisling (na kamieniu).
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł