Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVI / XVII w.
Lot No.: 146
Św. Hieronim
olej, płótno naklejone na płytę;
112 x 92 cm.
estymacja: 6 300 - 7 300 zł
112 x 92 cm.
estymacja: 6 300 - 7 300 zł