Lot No.: 107

Zygmunt KOTLARCZYK (1917-1996)

Lot No.: 107

Martwa natura

olej, płótno; 94 x 65 cm;
na odwrocie napis: MARTWA NATURA / ZYGMUNT KOTLARCZYK (ołówkiem).
estymacja: 3 800 - 4 600 zł