Lot No.: 85

Józef FARA, XX w.

Lot No.: 85

Pejzaż dwustronny - Zachód słońca w Lesku, Jaz, 1958

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Józef Fara / Lesko 1958
estymacja: 3 000 - 3 600 zł