Lot No.: 83

Tadeusz MALICKI (1892-1943)

Lot No.: 83

Snopy

olej, płótno naklejone na tekturę, 33 x 43 cm;
na odwrocie napis: T. Malicki / Snopy (wydrapany ołówkiem w tekturze);
estymacja: 2 200 - 2 600 zł