Lot No.: 76

Irena NOWAKOWSKA-ACEDAŃSKA (1906-1983)

Lot No.: 76

Tirnowo - Bułgaria

olej, płótno; 80 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: 1974 I. NOWAKOWSKA / - ACEDAŃSKA
estymacja: 2 800 - 3 400 zł