Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 74
Widok z Montmedy, 1932
akwarela, papier; 49 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł