Lot No.: 72

Stanisław BAGIEŃSKI (1876-1948)

Lot No.: 72

Miasteczko, 1947

olej, tektura; 24 x 30,5 cm
sygn. i dat. p. d. St. Bagieński / 1947
estymacja: 2 600 - 3 000 zł