Arkadiusz Tomasz SUPRYN
Lot No.: 315
Lato, 2012
olej, płótno; 55 x 73 cm;
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł
sygn. p. d.: T. Supryn;
estymacja: 4 200 - 5 000 zł