Jacek SEMPOLIŃSKI (ur. 1927)
Lot No.: 321
Ukrzyżowanie, 1977-1996
olej, płótno, 117 x 81 cm;
sygn. na odwrocie: Sempoliński / 1977-'96 / Ukrzyżowanie
Wystawiany:
"Jacek Sempoliński - malarstwo" z cyklu "Laureaci nagrody im. J. Cybisa" w Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu