Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)
Lot No.: 318
Proces wyrzynania się ząbków u przeciętn
olej, płótno, 117 x 130 cm;
sygn. na odwrocie: PROCES WYRZYNANIA SIĘ / ZĄBKÓW U PRZECIĘTNEGO / DZIECKA / 130x117 / WŁODEK PAWLAK
Wystawiany:
"Kobieta ucieka", Dziekanka, Warszawa 1984
"Włodek Pawlak. Cyrkiel i linia miary artystycznej", Pracownia Dziekanki, Warszawa 1986
"Włodzimierz Pawlak. Tablice dydaktyczne", Pawilon SARP, Warszawa 1989;
"Gruppa" Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 1992;
"Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach", Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2008
Rreprodukowany:
"Włodzimierz Pawlak. Autoportret w powidokach", katalog wystawy, Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2008, nr kat. 55, il. s. 382