Wanda PAKLIKOWSKA-WINNICKA (1911-2001)
Lot No.: 308
Kompozycja V, ok. 1967
olej, płótno, 61 x 85 cm;
sygn. p. d.: W. Paklikowska-Winnicka
Wystawiany:
"Wanda Paklikowska-Winnicka (1911-2001) Malarstwo", Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Warszawa 2007
Reprodukowany:
Akademia Prezentuje. Wanda Paklikowska-Winnicka (1911-2001), Muzeum Akademii Sztuk Pięknych, Warszawa 2007,
s. 63, poz. kat. I 190