Stanisław KUSKOWSKI
Lot No.: 361
Krawędź
olej płyta pilśniowa; 48 x 52 cm;
sygn.p.: St. Kustowski;
estymacja: 1 600 - 1 800 zł
sygn.p.: St. Kustowski;
estymacja: 1 600 - 1 800 zł