Lot No.: 322

Sara ILIA (ur. 1995)

Lot No.: 322

Self recognition, 2022

olej, płótno; 120 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: self-recognition / Sara Ilia'22.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł