Lot No.: 321

Waleria MATELSKA (ur. 1994)

Lot No.: 321

Przytuleni, 2023

akryl, pigment, płótno; 120 x 87 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Waleria / Matelska / „Przytuleni” / 2023.
estymacja: 7 000 - 8 500 zł