Lot No.: 316

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

Lot No.: 316

Martwa natura z figurą, 2019

tempera żółtkowa, płótno; 80 x 100 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
estymacja: 75 000 - 90 000 zł