Jous KLIINN (XX w.)
Lot No.: 348
Domy nad rzeką - Hobro
olej, płótno naklejone na sklejkę; 31 x 39 cm;
sygn. p. d.: Jous Kliinn.
sygn. p. d.: Jous Kliinn.