Wayne ENSRUD (ur. 1934)
Lot No.: 320
Akt kobiecy, 1980
litografia barwna, papier; 75 x 57 cm (zadruk), 85 x 67 cm (oprawa, rama);
opisany l. d.: 167/300.
opisany l. d.: 167/300.