Janusz PRZYBYLSKI (1937-1998)
Lot No.: 312
Don Kichot, 1979
akwaforta, akwatinta, papier; 32,5 x 41 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Przybylski 79; napis l. d.: „"Don Kichot" Ep. d’artiste”.