N. PAWŁOWSKI .
Lot No.: 180
Pejzaż z wiatrakiem
olej, tektura; 18,5 x 27,5 cm;
sygn. l. d.: N ? Pawłowski.
sygn. l. d.: N ? Pawłowski.