Kazimierz BORZYM (1884-1968)
Lot No.: 161
Peonie
olej, płyta; 48 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Borzym.
sygn. p. d.: K. Borzym;
na odwrocie nalepka wystawowa: „Wystawa - Kiermasz / Grupa artystów plastyków „Zachęta”.