Henryk KRYCH (1905-1980)
Lot No.: 159
Pejzaż
olej, płótno; 50 x 61 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: H Krych.
sygn. l. d.: H Krych;
na odwrocie napis: „AUTOR HENRYK KRYCH / WARSZAWA UL PILICKA 8 M 2 / TYTUŁ PEJZAŻ / WYMIAR 61 X 56 / TECH OLEJ”.