Artysta nieokreślony, Polski (XX w.)
Lot No.: 123
Droga do..., 1913 (?)
pastel, papier; 49 x 31 cm (w świetle passe-partout);
sygn. nieczytelna p. d.
sygn. nieczytelna p. d.