Viktor SZCZEBLEWSKI (XIX w.)
Lot No.: 30
Paterka z figurą Wenus w muszli ciągniętą przez Trytony
kompozycja metali; wys. 30 cm;
sygn. na podstawie: V. Szczeblewski.