Wojciech Otton FLECK (1903-1972)
Lot No.: 22
Martwa natura, 1958
olej, płótno; 95,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck.
olej, płótno; 95,5 x 73,5 cm;
sygn. p. d.: Woj. Fleck;
na odwrocie nalepka Muzeum Wojewódzkiej Rady Narodowej w Krakowie z opisem i dat. obrazu. Nalepka podpisana przez Hannę Pieńkowską-Stachowicz, Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.