Lutka PINK (1906-1998)
Lot No.: 21
Kompozycja
olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK.
olej, płótno; 33,5 x 41 cm;
sygn. p. d.: LUTKA PINK;
na odwrocie słabo czytelne napisy w języku francuski;
obraz przed konserwacją.