Malarz nieokreślony, XX w.
Lot No.: 68
Kwiaty w dzbanku, 1931
pastel, papier; 44 x 34 cm;
sygn. i dat. p. d.: … 1931 (sygnatura nieczytelna).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
estymacja: 3 200 - 3 800 zł