JACEK ŁYDŻBA (1966)
Lot No.: 16
Gołąb, 2022
olej, płótno; 80 x 60 cm.;
opis na odwrocie: JACEK ŁYDŻBA 2022 GOŁĄB oraz pieczęć JACEK ŁYDŻBA 2022