BOGNA GNIAZDOWSKA (1964)
Lot No.: 15
Pies- Sen Beksia, 2017
olej, płótno; 80 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG 7
olej, płótno; 80 x 100 cm.;
sygn. p. d.: BG 7
opisany na odwrocie: BOGNA GNIAZDOWSKA „PIES“ (SEN BEKSIA) OLEJ‘2017 100 x 80cm
4 000 zł