ANNA GRUSZCZYŃSKA (1964)
Lot No.: 10
Prawdziwa miłość, 2022
olej, płótno; 70 x 100 cm.;
sygn. p. d.: A
olej, płótno; 70 x 100 cm.;
sygn. p. d.: A
opisany na odwrocie: Anna Gruszczyńska 2022 Prawdziwa Miłość
5 500 zł