KATARZYNA JĘDRYSIK-CASTELLINI (1974)
Lot No.: 8
Arlekin z Jamajką, 2021
akryl, płótno; 40 x 30 cm.;
sygn. p. d.: KJCASTELLINI
sygn. p. d.: KJCASTELLINI