Lot No.: 153

Juliusz KOSSAK (1824-1899)

Lot No.: 153

Trójka koni krakowskich

litografia, papier; 21 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie p. d.: JKossak
estymacja: 2 000 - 2 400 zł