Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 141
Św. Ambroży, ok. poł. XVIII w.
olej, płótno naklejone na sklejkę; 60 x 48 cm.
Obraz po konserwacji.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Obraz po konserwacji.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł