Georg FISCHHOF (1859-1914)
Lot No.: 62
Pejzaż włoski
olej, płótno; 69 x 106 cm;
sygn. l. d.: E. Trassi
estymacja: 17 000 - 20 000 zł
sygn. l. d.: E. Trassi
estymacja: 17 000 - 20 000 zł