Lot No.: 507
Popiersie rybaka
Holandia, Delft, XX w.
brodaty, w zapiętej pod szyję kurtce i kapeluszu z opuszczonym rondem. Na piersiach i kapeluszu -
motyw pejzażu z żaglówką. Mała szczerba przy rondzie kapelusza; porcelit (?), kobalt podszkliwny;
wys. 13,7 cm; sygn. druk kobaltem: Delft (na nie szkliwionym spodzie).
Holandia, Delft, XX w.