Malarz nieokreślony (XIX w.)
Lot No.: 271
Madonna karmiąca -
Madonna z zieloną poduszką, ok. 1850
według Andrea di Bartolo SOLARI
zw. SOLARIO (1465-1524); olej, blacha, 7,3 x 13 cm.