Malarz nieokreślony polski, XVIII w.
Lot No.: 270
Św. Antoni
olej, płótno, 100 x 56 cm
olej, płótno, 100 x 56 cm
Praca nieokreślonego malarza polskiego, odznaczająca się
wysokim poziomem artystycznym, zapewne z kręgu Tadeusza
Kuntze-Konicza (1733 - 1793)