Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)
Lot No.: 212
Pejzaż zimowy
akwarela, gwasz, papier,
23 x 32,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ