Tymon NIESIOŁOWSKI (1882-1965)
Lot No.: 208
Pejzaż, 1943
akwarela, papier, 44,5 x 33 cm (w świetle oprawy)
sygn. p. d.: Tymon/ 1943. (ołówkiem)