Lot No.: 108

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Lot No.: 108

Ratusz w Poznaniu, 1933

litografia barwna papier, 37 x 25,5 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: L. Wyczółkowski 1933