Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Lot No.: 108
Ratusz w Poznaniu, 1933
litografia barwna papier,
37 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: L. Wyczółkowski 1933