Lot No.: 728
Ikona - „Chrystus Pantokrator”
Rosja, Petersburg, złotnik „KR”, pocz. XX w.
wizerunek w srebrnym, złoconym okładzie, od spodu pąsowy plusz, wokoło
drewniana, profilowana, złocona ramka; całość umieszczona w kiocie - oszklonej
skrzyneczce; tempera na desce, srebro złocone pr. 84, plusz, drewno, szkło;
9,3 x 7,8 cm; kiot 14,7 x 13,6 x 4,5 cm;